Učitel/ka odborného výcviku - elektro

Výuka probíhá na pracovišti praktického vzdělávání v Lipníku nad Bečvou, případně na odloučeném pracovišti (polygonu) v Přerově. Možnost výkonu práce na zkrácený úvazek na pozici učitele odborného výcviku 0,6 úvazku, který lze doplnit pozicí učitele odborných předmětů (praxe - základy pájení).

Náplň práce:

odborný výcvik elektrotechnických činností žáků tříletého učebního oboru Elektrikář a čtyřletého studijního oboru Mechanik elektrotechnik.

Požadujeme:

Min. střední vzdělání s maturitní zkouškou získané ukončením vzdělávacího programu středního vzdělávání v oboru vzdělání, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu; Výhodou je střední vzdělání s výučním listem v kombinaci se středním vzděláním s maturitní zkouškou; NV 194/2022 Sb.; Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle Zákona o pedagogických pracovnících 563/2004 Sb.; Profesionalitu, odbornost, chuť předávat své znalosti a dovednosti; Pedagogické vzdělání je výhodou (není podmínkou)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle***- Mgr. Michael Tesař, ředitel školy

Informace o pozici

Plat: 32 120 – 38 790 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Michael Tesař