ÚČETNÍ

35 – 50 000 Kč/měs.

Popis

Náplň práce:

- komplexní provádění účetních operací (např. účtování interních dokladů, mzdových*** nákladů, majetku, inventarizace účtů, účtování faktur přijatých, vydaných, účtování*** pokladny a banky)
- zpracování výkazů DPH a dalších vybraných daň. přiznání (kromě přiznání daně z*** příjmů)
- zpracování statistických výkazů
- zpracování interních reportů
- zakládání a archivace účetních dokladů
- ostatní administrativní úkony související s úsekem financí

Požadavky

- komplexní znalost účetních předpisů a souvisejících postupů
- alespoň dílčí znalost daňové legislativy (DPH, daň z příjmů)
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- uživatelská znalost MS Excel (znalost SAP výhodou)
- znalost anglického jazyka
- schopnost zvládat stres, učit se, řešit problémy, samostatnost, spolehlivost
- řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody: stravenky, penzijní připojištění
V případě zájmu zasílejte své životopisy v ČJ a AJ na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 35 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Zlata Čihulová