Traktorista mechanizátor m/ž

Popis

Náplň práce:

řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů, řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici, zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků

Požadavky

o min. střední vzdělání s výučním listem
o řidičský průkaz sk. B a T

Plat podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 7. platová třída.

Nabízíme:

25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.
Telefonický

kontakt

- v pracovní dny od 8 do 14 hodin.

Informace o pozici

Plat: 21 800 – 27 260 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Bronislav Mořický