Tiskař

40 – 46 000 Kč/měs.

Popis

Co budete dělat:

- po zaškolení budete samostatně obsluhovat vícebarvový flexotiskový stroj

- budete vyrábět širokou škálu grafických samolepicích etiket pro nápojáře, potravináře, výrobce kosmetiky atd.

- budete pracovat samostatně a zodpovídat za kvalitu a rychlost zpracování zakázky

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:

- ideálně vzdělání technického směru není však podmínkou, pokud jste šikovní

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost budete samostatně seřizovat tiskový stroj

- ochotu pracovat ve třísměnném provoze

- zkušenost s obsluhou vícebarvového tiskového stroje offset nebo flexotisk výhodou

Nabízíme

Nabízíme Vám:

- Práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti

- 5. bonusový týden dovolené dle interních směrnic společnosti

- dotované stravné

- motivační mzdové ohodnocení podle dosavadní praxe a dosažených výsledků

Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů.

Informace o pozici

Plat: 40 – 46 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Marelová