Popis

Nástup možný ihned, nebo dohodou

Náplň práce:

Provádění truhlářských stavebních prací a dalších běžných truhlářských prací; Samostatná odborná práce při odstraňování závad; Odborné práce ve výrobě dřevěných výrobků; Zhotovování transportních beden a zařízení; Výroba, opravy a údržba šubrů, klecí, plotů, krmítek v expozicích; Tesařské a stolařské práce včetně oprav nábytku; Řízení elektrovozíku.

Požadavky

: Řidičský průkazk skupiny B je podmínkou. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Informace o pozici

Plat: 21 300 – 25 290 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Ing. Veronika Hodečková