TECHNOLOG NC

Popis

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.:***, e-mail: ***

Prvotní kontakt

pouze na e-mail.

Náplň práce:

- vypracování NC programů včetně specifikace řezných podmínek, upínačů a nástrojů dle výkresové dokumentace.
- vedení a udržování evidence NC programů a zodpovědnost za provedené změny.
- navrhování konstrukčních úprav z hlediska technologičnosti konstrukce při obrábění na NC strojích.
- spolupráce s operátory při odladění NC programů a ověřování správnosti zvolené technologie.

Požadujeme:

- SŠ strojírenského zaměření
- zkušenost s programováním CNC strojů (praxe ve strojírenství min. 5 let)
- schopnost číst technické výkresy
- orientace v materiálech a nástrojích
- zkušenosti s CAD/CAM softwarem (znalost SolidWorks, EdgeCAM výhodou)
- znalost programování technologie soustružení
- znalost MS Office
- samostatnost, aktivní přístup, tvůrčí řešení problémů

Nabízíme:

- týden dovolené navíc
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Zuzana Stromská