Technik/technička strojní údržby

Popis

Pracovní náplň:
- odpovídá za zajištění technické provozuschopnosti strojního zařízení střediska
- odpovídá za způsob opravy strojního HM daného provozu a dodržení stanovených termínů
- zajišťuje provádění běžných, středních a generálních oprav
- kontroluje opravárenské a servisní činnosti
- zpracovává technické řešení oprav
- zpracovává technické podklady pro výběrová řízení
- zajišťuje odstranění závad zjištěných z revizí zařízení

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání, obor strojní
- praxe v oboru min. 3 roky
PP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, 1 týden dovolené navíc, zvýhodněná rekreace, po zkušební době karta Cafeterie 2000 Kč ročně, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky (po půl roce), příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc po 1 roce trvání pracovního poměru

Kontakt:

e-mailem

Informace o pozici

Plat: 38 – 41 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Petra Rollingerová