technik/technička bezpečnostních zařízeních

Naše společnost hledá do svého týmu zkušeného technika pro bezpečnostní zařízení.

Náplň práce:

zpracování návrhu technického ochrany, provádění funkčních zkoušek poplachových a požárních zařízení a vedení týmu lidí, řízení montáže a servisu, jednání s klienty o konkrétních zakázkách, optimalizace postupů a procesu výroby, implementace a ověření nových výrobních postupů, sledování vývoje techniky, příprava podkladů k fakturaci.

Požadujeme:

vyučení v oboru elektro, praxi v oboru, přehled o bezpečnostních a CCTV prvcích a jejich fungování, ŘP sk.B., spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, odpovědnost, práci s PC.

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti, dobré platové ohodnocení po zaučení, proškolení, vstřícný a příjemný pracovní kolektiv. V případě zájmu, prosím, volejte na číslo***, nebo nás

kontakt

ujte na e-mailové adrese *** včetně zaslání životopisu.
Způsob prvního

kontakt

u:
- zaslat životopis e-mailem
- telefonicky Po - Pá.

Informace o pozici

Plat: od 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martin Maršovský