Technik/ka údržby

Popis

PRACOVIŠTĚ Morkovice

Náplň práce:

Řízení údržby strojů a nemovitostí (Operativní servis Preventivní údržba, Prediktivní údržba, Vytváření plánů údržby v IS, Evidování provedených úkonů v IS), Objednávání náhradních dílů, Kreslení jednodušších dílů pro potřeby vlastní výroby, Zajištění externích kontrol a revizí, Provádění úkonů údržby

Požadavky

: SŠ / VŠ strojní nebo elektro, Zkušenosti na obdobné pozici, Znalost mechaniky, pneumatiky a hydrauliky u strojních zařízení, Pečlivost a odpovědnost, Technické myšlení
- Výhodou: Kreslení v CADu
- PD Po-Pá, 6:00-14:00 hod., Mzda : 40 000 - 45 000 Kč/měs. dle znalostí a zkušeností

Benefity

: Firemní odměny, Týden dovolené nad ZP, Příspěvek na stravování

Kontakt

osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., paní Remešová, tel:***), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 40 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ivana Remešová