Technik / technička - zástupce / zástupkyně vedoucího oddělení

Popis

Kontakt

zasláním životopisu na e-mail ***

Požadujeme:

- min. SOU vzdělání (strojní zaměření)
- znalost vyhl. 50/78 Sb. výhodou, orientace v elektrodokumentaci
- manuální zručnost
- technické myšlení
- komunikativní úroveň AJ podmínkou, NJ výhodou
- nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou
- zodpovědnost, samostatnost
- časová flexibilita, výhodou zkušenost s vedením kolektivu.

Náplň práce:

- tvorba plánu údržby - pravidelné kontroly, údržby a opravy technických zařízení
- technické zpracování nových projektů na středisku
- vedení provozně technické dokumentace
- správa a údržba dřevařských automatických linek
- spolupráce s oddělením technického nákupu
- práce na PC v kanceláři i v terénu.

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti, možnost Home Office
- mobilní telefon, PC, možnost dalšího vzdělávání, osobní rozvoj
- 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění
- další slevové programy pro zaměstnance
- nástup možný ihned.

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Michal Polák