TECHNIK, SEŘIZOVAČ (m/ž)

Pracovní náplň: údržba a seřizování jednoúčelových strojů, finální seřizování strojů při výrobě a při změně produktu, snižování výskytu poruch- provádění periodické a preventivní údržby.

Požadujeme:

praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, příspěvek na stravování, výše mzdy na základě znalostí a zkušeností.
Nástup: ihned.
Pracovní úvazek: zkrácený.
Nabídky zasílejte na e-mail nebo si sjednejte schůzku na tel. č. :***,***.

Informace o pozici

Plat: 28 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Simona Roubalová