TECHNIK KVALITY

Nástup možný IHNED.

Co vás čeká

Samostatná činnost související s implementací nových projektů v lisovně plastů, včetně změnových řízení a komunikace se zákazníky. Zajišťování procesu kvality a neustálého zlepšování systému kvality v souladu se standardy automobilového průmyslu, legislativními a zákaznickými

požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nebo v oboru řízení kvality
- znalost AJ na komunikativní úrobni, B2/C1
- výhodou je praxe na obdobné pozici v automotive
- znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, PPAP…)
- samostatnost, aktivní přístup, komunikační schopnosti,časová flexibilita

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme

zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, pružnou pracovní dobu, prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays a další

benefity

Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.
Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 25 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Eva Skalková