Technik internetu - připojení

Popis

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:

Konfigurace prvků sítě, routerů atp. - Konfigurace domácích sítí a zařízení zákazníků - Připojování nových zákazníků k internetu

Požadujeme:

Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost, slušné vystupování, pečlivost - Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí výhodou - Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

Dlouhodobou spolupráci a možnost osobního rozvoje - Firemní automobil, telefon a notebook i k soukromému využívání - Firemní internet - Odborné zaškolení - Plat po zaškolení 35 000 Kč

Svůj životopis s aktuální fotografií a průvodním dopisem můžete zaslat na:
***, předmět zprávy: " Technik internetu - připojení - Teplice"
Poté budete přizváni k osobnímu pohovoru s testem, ve kterém budou například tyto otázky:
Co to je DNS a k čemu slouží? Volná wifi pásma v ČR.

Informace o pozici

Plat: 29 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Jan Molnár