technik - chemická a technická služba (M/Ž)

Popis

Náplň práce:

samostatné komplexní zajišťování specializovaných odborných činností na úseku státního požárního dozoru a požární prevence nebo ochrany obyvatelstva nebo integrovaného záchranného systému nebo krizového plánování a příprav nebo civilního nouzového plánování nebo speciálních služeb.

Požadavky

: vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání (zaměření ekonomické, chemické, technické, požární ochrana nebo IZS nebo krizové řízení nebo ochrana obyvatelstva), znalost práce s PC, schopnost pracovat pod zvýšenou psychickou zátěží, schopnost řídící a kolektivní práce, řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:

služební poměr na dobu určitou, po vykonání služební zkoušky prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení dle NV č. 419/2022 Sb., dle přílohy č. 1, v 7. platové třídě (výše mzdy dle délky odborné praxe), místo výkonu práce: Havlíčkův Brod, nástup možný od 01.02.2025.
Písemnou přihlášku doplněnou o strukturovaný životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

kontakt

ní telefon a adresu zašlete nejpozději do 04. 10. 2024 na adresu: HZS Kraje Vysočina, oddělení personální a PaM, Ke Skalce 32, 586 04 Jihlava nebo e-mailem na

kontakt

ní osobu

Informace o pozici

Plat: od 38 990 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Soňa Světlíková