Technický/á pracovník/ce

Popis

Kontakt:

osobně Nemocniční 13, Šumperk od 9-14 hodin, telefonicky 7-15 hodin, emailem

Požadujeme:

" SŠ ekonomického zaměření.
" Aktivní - pokročilá znalost práce na PC (MS Office - zejména EXCEL).
" Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
" Praxe na obdobné pozici výhodou.

Náplň práce:

" Zajišťování administrativy na úseku výroby hliníkových výplní.
" Zpracování smluv, objednávek, podkladů pro fakturaci, podkladů pro mzdy.
" Komunikace se zákazníky s dodavateli.

Pracovní doba od 6-14 hodin.

Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti.
Motivující finanční ohodnocení a firemní

benefity

Finanční příspěvek při životním jubileu.
Odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace.
Odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem

kontakt

ováni.

Informace o pozici

Plat: od 29 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Eva Chovancová