TECHNICKÝ MANAŽER/KA KVALITY

Popis

Náplň práce:

- Zajištění procesů systému managementu kvality a bezpečnosti potravin.
- Zodpovědnost za evidence stanovených kritických bodů CCP.
- Systému kvality podle normy BRC.
- Udržování vnitřních systémů řízení jakosti podle standardů EU.
- Řízení analytických vzorků. Znalost mikrobiologie ve vztahu k chlazenému htovému jídlu a výrobnímu prostředí.
- Znalost a kontrola HACCP včetně implementace, hodnocení, kontroly.

Požadavky

- VŠ vzdělání (oblast potravinářství) nebo odpovídající praxe (kvalita v potravinářství).
- Znalost systémů kvality a bezpečnosti potravin.
- PC (min. Microsoft Office) + běžná uživatelská zdatnost.
- Smysl pro pořádek, pečlivost při zpracovávání dokumentace.

Mzdové ohodnocení dohodou (dle znalostí a praxe).

Kontakt

ovat nás můžete e.mailem.

Informace o pozici

Plat: od 48 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Pavel Kořínek