Svářeč, zámečník

Popis

Místo výkonu práce: AMD Konstrukt s.r.o., Křižanovice 38
NÁPLŇ PRÁCE: Firma se zabývá výrobou štěpkovacích strojů na dřevo
POŽADAVKY: vyučení v oboru zámečník, svářeč, manuální zručnost , znalost ve výkresové dokumentaci
Zkušební doba 3 měsíce
Pracovní smlouva na 1 rok , po uplynutí 1 roku se pracovní smlouva uzavře na dobu neurčitou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování , zvláštní prémie , příspěvek na dopravu

První kontakt

učiňte, prosím přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Informace o pozici

Plat: 27 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Bohumila Divišová