SVÁŘEČ (m/ž)

Popis

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce:

sváření, zámečnické práce.

Požadavky

: manuální zručnost, svářečské průkaz CO, pečlivost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní a prosperující společnosti, pracovní doba 7,5 hodin/den, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na důchodové spoření / benefitní karta.

Kontakt

- Ing. Novotný Tomáš; tel.:***; e-mail: *** (pro zaslání životopisu).

Informace o pozici

Plat: 30 – 31 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Tomáš Novotný