SVÁŘEČ/-KA KOVŮ (DIVIZE STROJÍRNA) "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK"

220 – 320 Kč/hod.

Popis

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.:***, mob.:***, e-mail: ***
Životopis zašlete na uvedený e-mail.

POŽADUJEME:
- SOU - vyučen technickém v oboru
- Praxe ve svařování dle výkresové dokumentace
- Znalost čtení technických výkresů
- Svářečské oprávnění ZK 135 W01 - ČSN EN 287 135PBW1 1St12PFssnb
- Praxe s drážkováním svárů pro UT drážkovací elektrodou výhodou
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 2 směnném provozu

NABÍZÍME:
- "NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 40 000 Kč"
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí sváry u nastehovaných svařenců dle technické dokumentace
- Provádí drážkování a vybrušování kořene sváru na 100% průvaru
- Provádí nahřívání dílců
- Provádí svařování svárů, které podléhají nedestruktivním zkouškám ultrazvukem a magnetem

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK JE STANOVEN VE VÝŠI 30 000 Kč

Informace o pozici

Plat: 220 – 320 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Daniela Krybusová