Strojníci v dřevařské výrobě

Místo výkonu práce: Podhradská 2113/5a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 h x 14:00-22:00 h (v průběhu roku 2025 třísměnný provoz).

Náplň práce:

obsluha, údržba a základní seřízení výrobního zařízení, vedení malého týmu spolupracovníků na svěřeném úseku.

Požadujeme:

ukončené SŠ/SOU vzdělání (obor strojní, zpracování dřeva), samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, odolnost vůči stresu, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

příspěvek na životní pojištění, stravenky, unišeky, 13. plat, příspěvek na dopravu.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 35 – 44 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavlína Kovaříková