Strojmistr na výsekovém stroji (výroba krabiček na léky)

Pracovní náplň: obsluha výsekového stroje, běžné ošetřování a nastavení/seřizování stroje, zodpovědnost za výsledný produkt, podílí se na řešení výrobních nestrovnalostí a zvláštností stroje

Požadujeme:

SOU ve strojírenském nebo podobném oboru, odborné znalosti a zkušenosti z podobné pozice (např. strojní mechanik). Osobní předpoklady: týmová spolupráce, pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat v třísměnném provozu.
Pracovní pozice je vhodná pro muže s ohledem na povahu činnosti podle § 16 odst. 3) ZP - zvedání těžkých břemen.

Nabízíme:

čisté prostředí, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber Pharma.***************

Informace o pozici

Plat: 30 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Michaela Vondřichová