Strojírenský dělník / strojírenská dělnice

Popis

Kontakt

telefonicky nebo e-mailem na adresu ***

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Požadujeme:

- manuální zručnost, spolehlivost
- výhodou praxe v Automotive.

Náplň práce:

- montáž lehkých drobných dílů
- práce v tichém a čistém prostředí.

Nabízíme:

- příspěvky za směnnost a nepřetržitý provoz, výkonnostní příspěvky
- dotované závodní stravování a jídelna s doplňkovým prodejem v areálu firmy
- dotované svozové autobusy na pracoviště z vybraných lokalit
- možnost kariérního postupu,

benefity

v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, možnost příspěvku na penzijní připojištění
- docházkový bonus, firemní vzdělávání.

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Lenka Kutnarová