Stolař / Stolařka - Truhlář / Truhlářka (vhodné i pro OZZ)

Životopis zasílejte na e-mail: *** nebo poštou na adresu Charita sv. Alexandra, Holvekova 651/28, 718 00 Ostrava - Kunčičky.
Bližší informace poskytne v Po-Pá v době 8:00 - 14:00h. Bc. Zdeněk Staněk, DiS., ředitel, tel. č.:***, e-mail: *** . Nebo také pan David Balcárek, vedoucí stolařské dílny, tel. č.:***, e-mail: ***

Požadavky

- výuční list v oboru stolař, tesař nebo dřevomodelář
- praxe v oboru výhodou
- schopnost samostatné práce podle výkresové dokumentace
- zodpovědný přístup k práci
- schopnost jednání se zákazníkem výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)
- nástup IHNED

Nabízíme:

- práce v menším kolektivu
- nadstandartní strojové vybavení dílny
- plný pracovní úvazek 37,5/týdně
- jednosměnný provoz
- nástupní mzda 25 000 - 30 000 Kč
- příspěvek na stravné, dovolená 5 týdnů
- nástup dle dohody

Náplň práce:

výroba truhlářských výrobků z masivu, lamina a dýhy, obsluha strojů a zařízení stolařské dílny, realizace zakázek a jejich montáž

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravné za každý odpracovaný den, odměny po zkušební době

Informace o pozici

Plat: 25 – 30 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: David Balcárek Bc. Zdeněk Staněk, DiS.,