stavební zámečník/ce

Popis

Pracovní poměr na 1 rok, poté prodloužení.
Co bude vaším úkolem…
Budete vyrábět menší ocelové konstrukce a různé komponenty pro stavební výrobu na základě výkresové dokumentace. Také budete provádět na našich stavbách drobnou montáž.
Hledáme zkušeného člověka, ale i absolventy, které rádi zaškolíme.
Co by vám nemělo chybět…
˘ Svářečský průkaz (oprávnění ZK 111 1.1; ZK 135 1.1), výhodou svářečské oprávnění na hliník a nerez (ZK 131, 141). Zkušenosti s drobnými klempířskými pracemi se budou také hodit.
˘ Základní orientaci v technické a projektové dokumentaci.
˘ Řidičský průkaz sk. B.
Proč pracovat u nás…

Nabízíme

férové mzdové ohodnocení,

benefity

a týden dovolené navíc.
˘ Můžete se těšit na různorodou práci na opravdu zajímavých projektech.
˘ Práce v regionu od pondělí do pátku a víkendy si užíváme s rodinou.
˘ Zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni - pořádáme firemní večírky a sportovní akce; máme akční týmy, které drží spolu.
Svých zaměstnanců si vážíme a dokážeme ocenit dobrou práci! Přijď se přesvědčit.

Kontakt

na tel.Po-Pá od 8:00 do 15:00 hod, na mail.

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Martina Černá