Stavební dělník (zedník, obkladač)

Popis

Místo výkonu práce: Seč
Pracovní doba: od 7:00 do 15:30 hodin
Pracovní náplň: výstavba a rekonstrukce staveb, zednické práce, případně obkladačské práce

Požadavky

: samostatnost, fyzická zdatnost, pracovitost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B - skupiny C výhodou
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick day, příspěvek na penzijní a životní připojištění, Benefit karta, příspěvek na stravování

První kontakt

učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Informace o pozici

Plat: od 28 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Michal Jelínek