Stavbyvedoucí

30 – 40 000 Kč/měs.

Popis

STAVBYVEDOUCÍ

Co vás čeká

- zajištění organizace pracoviště a zásobování
- tvorba harmonogramu výstavby
- zajištění kompletního plynulého chodu staveb, dodržení termínů a kvality staveb
- řízení a organizace stavebně montážních prací
- koordinace prací stavebního týmu a subdodavatelů
- efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení
- sestavení zprávy a informování vedení společnosti o stavu zakázek
- technická podpora společnosti
- zodpovědnost za dodržování technologických postupů, platných stavebních norem, ochrany životního prostředí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána
- zkušenosti a způsobilost v oblasti řízení, koordinace a kompletace pozemních staveb
- uživatelská znalost MS Office
- schopnost řešit krizové situace
- zodpovědnost, pečlivost, důslednost, časová flexibilita
- schopnost samostatné práce a organizační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Mzda: 30 000 - 40 000/ měsíc, výkonnostní odměny

Benefity

společnosti:
- zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu
- jednosměnný provoz
- motivační mzda
- stravenkový paušál
- dovolená 25 dnů

Možnost nástupu ihned

Kontakt:

e-mail: ***, tel. č.: Jeriová***

Informace o pozici

Plat: 30 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Šárka Jeriová