Stavbyvedoucí

Popis

Kontakt:

Kuncová Jana, e-mail: ***

Požadujeme:

- zdravotní způsobilost - schopnost práce ve výškách
- odborné vzdělání stavebního směru nebo praxe v oboru
- loajálnost, spolehlivost, schopnost vyjednávat a argumentovat
- schopnost a chuť učit se a zdokonalovat v dané specializaci
- časovou flexibilitu (zakázky firmy jsou často mimo Plzeň - viz reference na našich www stránkách)
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- řízení a koordinace stavebních zakázek, kontrola nákladů dle rozpočtu,***
- komunikace se zákazníkem (KD, projednání víceprací apod.)

Nabízíme:

- standardní platové podmínky cca 40 000,- Kč/měsíc +
- mimořádné vysoké odměny za dokončené stavby***
- hlavní pracovní poměr s možností na dobu neurčitou
- práci v zavedené firmě (zal.r.1991)
- nástup možný ihned.

Informace o pozici

Plat: 40 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jana Kuncová