Správci IT

Popis

Životopis
Jaká je hlavní

náplň práce

o Podpora zaměstnanců v oblasti IT (na místě i vzdáleně).
o Instalace, konfigurace, správa a údržba koncových stanic, příslušenství a
***software.
o Správa sítě, síťových prvků, serverů a dalších ICT technologií.
o Monitoring, detekce problémů a výpadků a jejich odstraňování.
o Zajištění zabezpečení, zálohování a obnovy dat.
o Vytváření a aktualizace dokumentace a manuálů.
o Podílení se na zajímavých projektech v oblasti IT.

Jaké máme

požadavky

o SŠ, VŠ vzdělání (technický, IT obor výhodou).
o Řidičský průkaz skupiny B.
o Znalost AJ (alespoň na úrovni základní písemné komunikace a čtení
***dokumentací).
o Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Windows, Office, Teams).
o Znalost administrace operačních systémů Windows, Windows Server, Linux.
o Samostatnost, kreativita, pečlivost, ochota se vzdělávat, týmová spolupráce,
***logické myšlení a rozhodování, komunikativnost.

Co můžeme nabídnout?
o***Rozvíjíme potenciál zaměstnanců prostřednictvím vzdělávacích kurzů.
o Umožňujeme pružný začátek a konec pracovní doby.
o Přispíváme na stravování, máme vlastní jídelnu.
o

Poskytujeme

příspěvek na dopravu.
o Pořádáme nezapomenutelné zaměstnanecké akce.
o Odměny za pracovní / životní jubilea.
o a mnoho dalších...

Informace o pozici

Plat: od 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Hana Blahušová