SPRÁVCE OBJEKTU

18 680 – 27 260 Kč/měs.

Popis

Požadavky

- trestní bezúhonnost,
- abstinence od návykových látek
- psychická stabilita, fyzická zdatnost
- spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce:

Údržbář dohlíží na úklid a udržování čistoty ve svěřeném objektu. Najímá odborné pracovníky na drobné stavební a údržbářské práce. Dohlíží na bezpečnostní opatření a dodržování domovního řádu a dalších předpisů a podmínek ředitele organizace. Dále také objednává revize, údržby a opravářské práce u odborných firem, přebírá výsledky jejich práce. Dále jako správce objektu spravuje nebytové prostory po technické stránce, kontroluje technický stav objektu a jeho okolí. Zabezpečuje vykonávání pravidelných revizí a kontrol rozvodů a zařízení. Plánuje úpravy a generální opravy objektů. Kontroluje dodržování domovního či provozního řádu a dalších předpisů. Udržuje, dohlíží a zajišťuje pravidelnou STK, emise a servis u všech služ. vozidel organizace. Provádí potřebné práce na zahradě u objektů dle pokynu ředitele. Dále zimní údržba, zahradnické práce. Platové podmínky dle tarifů.
Pracovní doba: 4hodinová, od pondělí do pátku, či dle domluvy.
Pracovní úvazek: 0,5
Zájemci zašlou ŽIVOTOPIS, nejlépe s vlastním fotem a MOTIVAČNÍ DOPIS v max. délce 1 normostrany.
V závěru životopisu uveďte: Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení Mona, z. s. (Most k naději)
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Informace o pozici

Plat: 18 680 – 27 260 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jiří Simeth