Specialista/ka zákaznického centra

Popis

První kontakt

e-mailem.

Společnost SECURIM security systems, s.r.o. je technologická společnost zabývající se zejména realizací městských kamerových systémů, ale také zabezpečením škol, sportovních areálů a firem, přijme do svého týmu specialistu/ku zákaznického centra pro prvotní oslovování potencionálních zákazníků a pro navolávání schůzek pro obchodní zástupce.

Co budete dělat:
- budete mít na starosti svěřenou oblast zákazníků, mezi naše zákazníky patří primárně obce a města, školy a ostatní instituce, tudíž budete komunikovat zejména se starosty obcí a měst či řediteli škol v rámci možné realizace kamerových systémů
- naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, a proto hledáme komunikativního a zákaznicky orientovaného člověka, který se nebojí zvednout telefon, doptat se a zjistit potřebné informace
- komunikovat se zákazníky po telefonu budete na denní bázi a to u nás v kanceláři v Brně na ulici Lidická
- určitě se u nás nejedná o žádný telemarketing, ani o zavírání obchodních smluv po telefonu

Co by Vám nemělo chybět:
- komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti po telefonu
- zákaznický přístup
- spolehlivost a samostatnost
- aktivní a svědomitý přístup k práci
- Vaše předchozí zkušenosti v zákaznickém centru nebo call centru budou velkou výhodou
- český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

očekáváme

otevřenou mysl a chuť se učit novým věcem ve specifickém oboru
- uživatelskou znalost práce na počítači - Outlook, Internet, Excel

Co nabízíme

- dlouhodobá spolupráce na HPP
- přátelský a pohodový tým, ve kterém se budete cítit dobře
- neformální pracovní prostředí
- nástupní mzdu 28 000 Kč, po zkušební lhůtě navýšení na 32 tis. Kč + bonusy
- 5 týdnů dovolené - odpočinek je potřeba
- pracoviště v centru s výbornou dopravní dostupností
- nástup možný ihned, popřípadě dle domluvy
- pozice je vhodná i pro absolventy - pokud nemáte zkušenosti/praxi nevadí, vše Vás rádi***naučíme

Zaujali jsme Vás?
Tak zašlete svůj životopis na životopis ***
SECURIM security systems, s.r.o. Lidická 1875/40 Brno, tel.***,
www.securim.cz

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené

Informace o pozici

Plat: 28 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Petra Weinbergerová