SPECIALISTA / SPECIALISTKA TECHNICKÉ PODPORY

Popis

Kontakt

telefonicky nebo emailem na adresu ***

Požadujeme:

- technické vzdělání nebo zkušenost z oboru chlazení, klimatizace případně alternativních zdrojů energie
- technická nebo obchodní zkušenost z oboru chlazení, tepelných čerpadel a nebo TZB výhodou
- dobré komunikační a interpersonální schopnosti.

Náplň práce:

- technická podpora prodeje průmyslových a komerčních chladících a klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel české výrobní firmy
- spolupráce s evropskými dodavateli komponentů

kontakt

s klienty v ČR i zahraničí - dle jazykových schopností.

Nabízíme:

- osobní ohodnocení na základě zkušeností a kvalifikace
- možnost karierního růstu.

Informace o pozici

Plat: od 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Martina Schülerová