Specialista dávek SSP a dávek pěstounské péče

ID***
Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Brně,

Kontakt

ní pracoviště Brno-město,
Odbor SSP a dávek pěstounské péče, Oddělení SSP a dávek pěstounské péče I.,
Polní 1011/37, 659 59 Brno
Hlavní náplň činnosti:
- agenda státní sociální podpory a pěstounské péče
- kompletní zabezpečení agendy státní sociální podpory (přijímání a kontrola žádostí
o dávky SSP)
- vedení evidence žádostí o dávky v informačním systému
- zodpovědnost za jejich správnost a úplnost
- zajišťování agendy pro občany EU (v souladu s nařízeními EU)
Kvalifikační a další

požadavky

- ukončené vzdělání s maturitou
- bezúhonnost
- praxe na úřadu práce, zejména v oblasti SSP, výhodou
- orientace v zákoně č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, v zák. č. 500/2004 Sb.,
správní řád a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy – výhodou
- výborná znalost práce na PC
- odolnost proti stresu, výborné komunikační dovednosti
- samostatnost, pečlivost, důslednost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup: duben/květen 2023
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost) se
zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě,
v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 3. dubna 2023 včetně na e-mailovou
adresu: *** nebo písemně na adresu:
Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Brně
Polní 1011/37
659 59 Brno
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Informace o pozici

Plat: od 19 730 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)