Sociální pracovník/sociální pracovnice

Popis

Pracoviště Kvasice

Náplň práce:

sociálně-právní poradenství, provádění cíleného sociálního šetření u osob v nepříznivé sociální situaci a posuzování jejich individuálních potřeb, zabezpečení základní sociální agendy, vedení pracovníků v sociálních službách

Požadujeme:

vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., orientace v legislativě, ŘP sk. B, dobrá znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, pozitivní přístup k lidem se zdravotním postižením, samostatnost, zodpovědnost
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
- Zájemci o tuto pracovní pozici zašlou profesní životopis, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání a motivační dopis na adresu Domov pro osoby se zdravotním postižením Kvasice, Cukrovar 304, 768 21 Kvasice nebo elektronicky na e-mailovou adresu ***

Informace o pozici

Plat: 27 430 – 40 110 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Jana Rohanová