sociální pracovník/ice

Nutným předpokladem: splnění odborné kvalifikace, tj. vzdělání: vysokoškolské - sociální obory; minimálně: vyšší odborné vzdělání - v sociální oblasti (tj. dle: §110, odst.4, zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách).

Další

požadavky

: nutno hovořit a psát v českém jazyce, práce na PC; osobnostní předpoklady - empatie, vstřícnost; komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost vedení týmu.

Náplň práce:

terénní péče o klienty (seniory a zdrav. postižené občany) - organizace práce pečovatelek, řidičů při poskytování pečovatelské služby klientům v jejich domácnostech; vedení povinné dokumentace, individuální plánování poskytované péče klientům atd.

Přísp. na stravenky, 5 týdnů dovolené, odměny dle hosp. výsledku.

Uchazeči se hlásí telefonicky, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o pozici

Plat: od 34 000 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Magdalena Osičková