Sociální pracovník pro sociální rehabilitaci

Popis

Požadujeme

vzdělání odpovídající dle zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. pro pozici sociální pracovník.; ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním handicapem, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; řidičské oprávnění skupiny B; týmové nastavení a tvůrčí přístup k práci;

Náplň práce:

přímá sociální práce s lidmi s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením - podpora při hájení práv a oprávněných zájmů klientů sociální služby, podpora při vyřizování jejich osobních záležitostí a při získávání, rozvíjení a udržení jejich sociálních kompetencí, vedení procesu plánování individuálního průběhu sociální služby a jeho vyhodnocování atd.

Nabízíme:

- plný pracovní úvazek;
- další vzdělávání, skupinovou a individuální supervizi;
- tvůrčí a kolegiální zázemí organizace, která v Otrokovicích působí již přes 30 let.

Váš strukturovaný životopis, na adresu: *** do 4.10.2024

CV elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV, do předmětu emailu uvést: sociální pracovník SR

Výběrové řízení je vícekolové. K dalším kolům budou vybraní uchazeči pozváni.

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pololetní a roční odměny

Informace o pozici

Plat: od 38 000 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Jana Janečková