SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ -ICE

Požadujeme

" Odborná způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (vzdělání VOŠ, VŠ ve vyjmenovaných oborech)
" Zdravotní způsobilost
" Trestní bezúhonnost
" Dobré organizační schopnosti
" Komunikační dovednosti
" Schopnost týmové spolupráce
" Zdatnost v administrativě a práci na PC
" Zájem o problematiku sociálního vyloučení a pozitivní přístup k práci s lidmi bez domova
" Zásadovost, spolehlivost
" Aktivní přístup

Uvítáme
" základní orientaci v problematice domácího násilí
" praxi v sociálních službách

Nabízíme

" mzdové ohodnocení 33 000,- Kč až 34 500,- Kč
" zázemí významného církevního poskytovatele sociálních služeb
" podporu supervize a další vzdělávání
" 5 týdnů dovolené (200 hodin)
" bonusovou dovolenou: 1 týden navíc (po dopracování 5ti let)
" pracovní uplatnění na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
" účast na celospolečensky prospěšných aktivitách

Náplň práce

" jednání se zájemkyněmi o službu
" poskytování poradenství, nácvik sociálních dovedností
" spolupráce při vedení individuálních plánů pomoci
" vedení aktivizačních programů s klientkami a jejich dětmi
" zajišťování provozních činností azylového domu

kontakt

s úřady a dalšími spolupracujícími organizacemi
" vedení dokumentace

Případné dotazy zodpoví
" Jana Amlerová, DiS., mobil:***, volat v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod.

Přihlášky do výběrového řízení
" Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nejpozději do 30. 09. 2024 na
a) motivační dopis v rozsahu maximálně 1 strany A4
b) profesní strukturovaný životopis
" Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu výběrovému řízení.

Informace o pozici

Plat: 33 – 34 500 Kč/měs.

Vzdělání Vyšší odborné

Kontaktní osoba: Jana Amlerová