slévárenský dělník

Popis

z: 17.4.2024

- PP na dobu určitou do 30.11.2024 s možností dalšího prodloužení

Náplň práce:

příprava vsázek, manipulační činnost při odlévání, obsluha malé kelímkové tavící pece, obsluha žíhací pece

Požadavky

: spolehlivost, samostatnost, pečlivost, komunikační schopnosti, základy práce na PC, řádná docházka, znalost SAP výhodou

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu, bonus za docházku, bonus za kvalitu práce,

benefity

dle Vnitřního předpisu, kvalifikační postup, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování (kafé automaty), náborový příspěvek 10 000,- Kč

Kontakt

ní osoba: Miroslava Koblížková, pondělí až pátek 8:00 - 14:00 hod.***,***, e-mail: ***

Informace o pozici

Plat: 31 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Miroslava Koblížková