SLÉVAČ/KA

Popis

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Předpokládaný nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Hlavní pracovní náplň: příprava výrobních operací vysokotlakých licích strojů; seřizování a obsluha vysokotlakých licích strojů; čištění a základní údržba technického vybavení; vedení potřebných záznamů o výrobě .

Požadujeme:

základy pneumatiky a hydrauliky; znalost hydraulických prvků; znalost měřidel (posuvka, mikrometr); čtení výkresové dokumentace; práce se strojnickými tabulkami; základní znalost práce s PC; zodpovědnost za odvedenou práci; spolehlivost, flexibilita, samostatnost; loajálnost vůči firmě.
Délka praxe v oboru: 1 rok.

Nabízíme:

možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace; dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zaměstnanecké

benefity

: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě; příspěvek na penzijní připojištění; sociální výpomoc v mimořádných životních situacích; bezúročné půjčky na bytové účely; příspěvek na závodní stravování.

Kontakt:

Blanka Novotná- tel. č.***,***; e-mail ***

Informace o pozici

Plat: 30 – 35 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Blanka Novotná