SKLADOVÝ DĚLNÍK

Popis

KO: Haubeltová Jana, tel.:***, telefonický

kontakt

PO-PÁ od 8:00 do 14:00 hod., e-mail: *** Osobně je možné na adrese firmy každé úterý a čtvrtek od 13:00 do 14:00 hod.

Náplň, práce: fyzická přejímka hotové výroby, uložení hotové výroby do skladů, vychystání hotové výroby dle dodacích listů, nakládka aut, účast na inventurách, provádění inventarizace materiálu a výrobků ve skladu, práce s ručními paletovými vozíky, řízení a obsluha VZV vozíků.

Požadujeme:

možnost a schopnost pracovat ve 3 směnném režimu, schopnost řízení VZV,
manipulace s ručně vedenými paletovými vozíky.

Nabízíme:

zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce, 3 směnný pracovní režim, pracovní doba pondělí až pátek, víkendy volné. Uvedená mzda je včetně všech příplatků.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), příspěvek na stravování v závodní jídelně, zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru.

Informace o pozici

Plat: 29 800 – 32 800 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Jana Haubeltová