Skladník/skladnice

Popis

Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň:
kontrola dodacích listů a přepravních dokladů; ukládání, kontrola a skladování materiálů; vychystávání materiálů pro výrobu; aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob v počítači; zajišťování dílčích prací na úseku obchodní a administrativní agendy
Poznámka:
z ůvodu zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže

Požadujeme:

pečlivost, ochotu učit se novým věcem; uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ***;
- telefonicky (08,00 - 13,00hod.) na čísle***- paní Ľudmila Opravilová

Informace o pozici

Plat: 23 800 – 25 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (maturita)

Kontaktní osoba: Ľudmila Opravilová