Skladník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: Organizace naskladňování a vyskladňování na sklad. Třídění a skladová evidence. Manipulace se zbožím ve výrobě. Manipulace s paletovým a vysokozdvižným vozíkem. Práce se skladovým softwarem.
POŽADAVKY: Co k této pozici budete potřebovat? Výuční list případně SŠ technického směru. Praxi s obsluhou vysokozdvižného vozíku
Co u vás oceníme? Praxi v oboru. Systematičnost. Chuť pracovat a pozitivní přístup k
NABÍZÍME: Náborový příspěvek ve výši 15.000,-- Kč. Práci v uspořádaném skladu, kde vládne přátelská atmosféra sehraného kolektivu.
K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování, 3 sick days, 25 dnů dovolené, MultiSport karta, možnost osobního rozvoje a vzdělávání, jazykové kurzy, výhodná nabídky elektřiny a plynu, odměna za doporučení zákazníka, káva na pracovišti, uvítací balíček pro nové zaměstnance, dárek při významných životních událostech,

nabídka

firemních akcí, zvýhodněné služby našeho mobilního operátora, permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů

KONTAKT:

telefonicky, e-mailem

Informace o pozici

Plat: 28 – 32 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zdeňka Malá