Servisní technik/čka

POŽADAVKY: SŠ vzdělání, strojní či příbuzná, praxi v lehkém strojírenství nebo nábytkářství - výhodou, manuální zručnost, technické myšlení,komunikativnost,samostatnost,odpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ: odpovídá za včasnost a úplnost servisních činností, realizuje montáže sprchových zástěn u zákazníků, poskytuje technické poradenství u zákazníků, vyřizuje reklamace - příjem reklamovaného zboží, vystavení protokolu,řešení reklamace, spolupracuje na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů, spolupracuje při tvorbě plánu činnosti servisních techniků, vede evidenci vlastních servisních činností
NABÍZÍME: po zapracování převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou, práci v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, výhody: flexi karty, příspěvky na obědy, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

KONTAKT:

osobně, emailem, telefonicky 6.00-14:30 hod

Informace o pozici

Plat: 40 – 45 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Pavel Fryč