Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí

Popis

Životopis zašlete na: ***

Požadujeme:

minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření; praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, sk. E, T výhodou; samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení; nástup IHNED

Hlavní

náplň práce:

- servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křivinořezy, pily apod.)
- drobné opravy a servis vozového parku

Nabízíme:

Pracovní doba 6:30-15:00 hodin.
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
(cca 23 510 Kč), po zaučení osobní příplatek až 7 000 Kč + čtvrtletní odměny.
25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování,

benefity

z FKSP- příspěvek na důchodové a životní pojištění

Informace o pozici

Plat: 23 510 – 33 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Michaela Holubová