Servisní technik pro Plzeňský kraj a západní Čechy - Technologie pro vstřikování plastů

Popis

POŽADAVKY
" min. středoškolské s maturitou technického směru
" Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle zákona 250/2021 Sb. (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb.)
" orientace v technické dokumentaci
" dobré komunikativní schopnosti, vstřícné jednání
" loajalita, technické myšlení, samostatnost, flexibilita, spolehlivost
" znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
" řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE
" opravy a instalace vstřikovacích strojů, technologií pro zpracování plastů (v plastikářském průmyslu)
" specifikace a opravy závad
" technická podpora
" komunikace se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody:
Firemní

benefity

: 5 týdnů dovolené, Stravenky, Pružná pracovní doba, Notebook a mobilní telefon, firemní bazén.

Informace o pozici

Plat: 30 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Markéta Wagnerová