Servisní mechanik/čka - automechanik/čka

NÁPLŇ PRÁCE: servis kogeneračních jednotek, výjezdy k poruchám kogeneračních jednotek, pohotovostní služba
POŽADAVKY: výuční list nebo středoškolské vzdělání, praxi v oboru v automechanik, mechanik, opravář strojů
Co u vás oceníme? Praxi v oboru. Systematičnost. Chuť pracovat a pozitivní přístup k řešení úkolů
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 15.000,-- Kč,, dispozici služební vůz k cestě do zaměstnání a zpět, perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností, možnost seberealizace - odborný a profesní růst, podnikové stravování, příspěvek na stravování

KONTAKT:

telefonicky, e-mailem

Informace o pozici

Plat: 30 – 37 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Zdeňka Malá