Servisní mechanici PNEU

Místo výkonu práce: Karlovarská 147/22, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: dle potřeb zaměstnavatele.

Náplň práce:

obsluha zákazníků nákladním a osobním mobilním servisem pneumatik, mobilní servis pneumatik je postaven na MB Sprinter do 3,5 t, vozidla jsou vybavena nejnovější technologií k provádění požadované činnosti.

Požadujeme:

řidičský průkaz sk. B, praxe v autoservisu nebo pneuservisu vítána.

Nabízíme:

osobní ohodnocení, péče o vozidlo a kvalitně odvedená práce, sezónní prémie, po zkušební době a zapracování garance navýšení mzdy.

Kontakt

pro zájemce: telefonicky (volat kdykoliv) anebo e-mailem.

Informace o pozici

Plat: 30 – 50 000 Kč/měs.

Vzdělání Základní

Kontaktní osoba: Daniel Matika