SEŘIZOVAČI

Popis

TŘ a:24/4/2024

Náplň práce:

- výměna forem na strojích, příprava a rozjezd výroby, řešení problémů a odstraňování chyb ve výrobě
-denní údržba a opravy vstřikovacích lisů, vyhodnocování poruch zařízení a následné opravy
- seřizování strojů a ladění výrobního procesu, zajištění plynulého chodu strojů
- kontrola funkčnosti a produkce strojů
- preventivní prohlídky strojů
- práce s VZV, práce s jeřáby, obsluha a ovládání periferií (temperační zařízení, chladící zařízení, roboty, regulátory horkých rozvodů).

Požadujeme:

- znalost práce na PC
- loajálnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost a technické předpoklady, ochota učit se novým věcem, schopnost porozumět příkazům a pokynům, ochota pracovat v třísměnném provozu, časová flexibilita.
Výhodou:
- ŘP sk. B
- technické vzdělání
- zkušenosti v údržbě a seřízení vstřikolisů, zkušenosti s optimalizací vstřikolisů
- základní znalost obsluhy vstřikolisů, robotů a dalších periferií.

Nabízíme:

- platové podmínky smluvní - při mimořádných výkonech možnost nadstandartních odměn
- možnost kariérního růstu, přístup k nejnovějším technologiím.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: ***

Informace o pozici

Plat: od 200 Kč/hod.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Karla Sulejmani