Seřizovač CNC strojů

Popis

Seřizovač CNC strojů -

náplň práce:

nastavování, seřizování a obsluha CNC vysekávacích strojů, práce s výkresovou dokumentací, údržba strojů, práce s programem, nasazování příp. seřizování nástrojů, práce s technickou dokumentací, další odborné činnosti v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostech.

Požadujeme:

SOU nebo SŠ technického směru (strojírenství, elektro, obsluha CNC apod.), zkušenost z obdobné pozice výhodou, ochotu pracovat ve 3-směnném provozu.

Nabízíme:

zázemí mezinárodní expandující společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění/penzijní spoření, příspěvek na dojíždění, věrnostní prémie za odpracovanou dobu, příspěvek na dětské letní tábory, příspěvek na sportovní akce, zdarma očkování proti chřipce.
Nástup možný od ledna 2020.

Kontakt

e-mailem nebo osobně na adrese Kamarytova 2689, České Budějovice!

Informace o pozici

Plat: 29 – 34 500 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Lenka Nožičková,