Senior manager

Popis

Nástup možný IHNED

Náplň práce:

- Komunikace na sociálních (odpovídání na komentáře a zprávy od uživatelů).
- Tvorba fotografií produktů, krátkých videí, poutavých příspěvků a příběhů
- Vytváření a správa obsahu na různých sociálních platformách (Facebook, TikTok, Instagram, YouTube).
- Sledování trendů ve světě sociálních médií a jejich aplikace.
- Newsletter kampaně - příprava a rozesílka kampaní i příprava automatizovaných scénářů.
- Spolupráce s administrací spojenou s expedicí výrobků.
- Spolupráce na běžné agendě e-shopu (např. správa produktů, příprava ukázek titulů, správa slevových akcí, … ).

Požadujeme:

- Chuť učit se novým věcem.
- Samostatnost a chuť pracovat na svěřených i vlastních projektech.
- Dovednost psát marketingové texty výhodou.
- Praxe v online prostředí výhodou.
- Znalost anglického jazyka podmínkou.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sick days

Informace o pozici

Plat: 28 – 40 000 Kč/měs.

Vzdělání Žádné

Kontaktní osoba: Alois Šůstek