SDĚLOVACÍ A ZABEZPEČOVACÍ ELEKTROMECHANIK/ČKA

Popis

Místo výkonu práce: práce na stavbách ČD v jižních Čechách.

Požadujeme:

vyučení nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru elektro; elektrotechnickou způsobilost dle vyhl.č.50/1978 Sb.; zdravotní způsobilost pro práci v kolejišti; odborná praxe vítána, finančně oceněna.

Náplň práce:

jedná se o montáž zabezpečovacího zařízení pro železnici na území ČR.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Mzda: dle odborné praxe.
Zaměstnanecké výhody: zajímavé zaměstnání ve stabilní firmě, pravidelné školení a udržování odborné způsobilosti, možnost zvyšování kvalifikace a pracovního postupu, čtyřdenní pracovní týden v rozsahu 37,5 hodin týdně, zaměstnanecké výhody Benefit karta v hodnotě 5 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek.
V případě zájmu

kontakt

ujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 8:00-14:30 hod.).

Informace o pozici

Plat: 31 – 36 000 Kč/měs.

Vzdělání Středoškolské (výuční list)

Kontaktní osoba: Veronika Bártová